Propozycje i inspiracje do pokoju dziecięcego

 

Fototapeta Zabawna mapa świata   FOTOTAPETA "ZABAWNA MAPA ŚWIATA"

Fotoroleta Różowy miś   FOTOROLETA "RÓŻOWY MIŚ"

Obraz na płótnie Psy i koty   OBRAZ "PSY I KOTY"

Tapeta Wzór dla dzieci   TAPETA "WZÓR DLA DZIECI"

STWÓRZ WYJĄTKOWY ŚWIAT DLA SWOJEJ POCIECHY

Bajkowe zwierzęta, wesołe chmurki, czy kolorowe grochy w neutralnych lub pastelowych odcieniach znalazły swoje stałe miejsce wśród dekoracji ozdabiających pokoje najmłodszych członków rodzin. Lekkie i delikatne wzory doskonale komponują się ze światem dziecięcych gier i zabaw. Teraz najmłodsi mogą poczuć, że ta przestrzeń należy tylko i wyłącznie do nich. Bez wahania sprawdź nasze najnowsze propozycje niebanalnych, i to nie tylko ściennych, dekoracji do każdego pokoju dziecięcego.

KLIKNIJ W OBRAZEK LUB

Fotoroleta Kolorowe grochy   FOTOROLETA "KOLOROWE GROCHY"

Tapeta Pastelowe niebo   TAPETA "PASTELOWE NIEBO"

Fotoroleta Kolorowe sowy   FOTOROLETA "KOLOROWE SOWY"

Tapeta Piłka nożna   TAPETA "PIŁKA NOŻNA"

Fototapeta Fantazyjne łakocie   FOTOTAPETA "FANTAZYJNE ŁAKOCIE"

Tapeta Białe serca na retro tle   TAPETA "BIAŁE SERCA NA RETRO TLE"Fotoroleta Kosmiczna akwarela   FOTOROLETA "KOSMICZNA AKWARELA"

Fotoroleta Misie z balonami   FOTOROLETA "MISIE Z BALONAMI"

ROLETY Z NADRUKIEM

Całkowita nowość na rynku dekoracji wnętrz. Fotoroleta to nie tylko niebanalna ozdoba pomieszczenia, ale także system okienny spełniający wiele walorów użytkowych. Od ograniczenia ilości światła i regulację temperatury, poprzez zwiększenie prywatności, aż do funkcji typowo ozdobnej. Kolorowe rolety z rysowanymi wzorami są doskonałą dekoracją pokojów dziecięcych. Chroniąc małego bohatera przed nadmiernym nasłonecznieniem umilą mu każdą chwilę spędzonym w jego kolorowym świecie. 

KLIKNIJ W OBRAZEK LUB

Fotoroleta Wzór chłopięcy   FOTOROLETA "WZÓR CHŁOPIĘCY"ZMIENIAMY ŚCIANY

Korzystając z nowoczesnych tapet i fototapet możesz przeprowadzić najbardziej wyrazistą zmianę wyglądu i charakteru każdego pomieszczenia. W pokojach dziecięcych najlepiej sprawdzają się dekoracje zmywalne o zwiększonej odporności, które możesz wielokrotnie przemywać mokrą ściereczką. Właściwość ta odgrywa kluczową rolę biorąc pod uwagę przeróżne pomysły, na jakie może wpaść ciekawy świata młody człowiek. Stwórz bezpieczną przestrzeń sprzyjającą swobodnej zabawie.

KLIKNIJ W OBRAZEK LUB

Tapeta i Fotoroleta Etnicznyy wzór z namioten tipi, łapaczem snów, strzałami i piórami   TAPETA I FOTOROLETA "ETNICZNY WZÓR Z NAMIOTEM TIPI, ŁAPACZEM SNÓW, STRZAŁAMI I PIÓRAMI"

Tapeta Wzór kosmiczny   TAPETA "WZÓR KOSMICZNY"

Tapeta Liski w retro stylu   TAPETA "LISKI W STYLU RETRO"

Fototapeta Stare zielone drzewo   FOTOTAPETA "STARE ZIELONE DRZEWO"

Tapeta Pastelowy wzór z alpakami   TAPETA "PASTELOWY WZÓR Z ALPAKAMI"