/ Informacje / Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

 

USZKODZONA PRZESYŁKA

Jeżeli widząc opakowanie podejrzewasz, że przesyłka może być uszkodzona, poproś o rozpakowanie jej w obecności kuriera. Jeśli Twoje obawy się potwierdzą poproś dostarczyciela o sporządzenie protokołu szkody. Następnie skontaktuj się z nami wysyłając maila na adres: kontakt@rewallution.pl podając w tytule numer zamówienia, a my jak najszybciej zrealizujemy i wyślemy Twoje zamówienie ponownie. Jeśli uszkodzenie przesyłki i produktów zauważyłeś już po wyjściu kuriera 'uszkodzenie przesyłki' ani 'reklamacja' nie zostaną uznane.

REKLAMACJA PRODUKTU / ZAMÓWIENIA

Koniecznie zweryfikuj poprawność dostarczonych produktów przed montażem. Jeżeli po rozpakowaniu przesyłki zauważysz wady techniczne lub nieścisłości takie jak:

  • - niepoprawny kadr,
  • - niepoprawna grafika / pomylony produkt lub zamówienie,
  • - zły rozmiar,
  • - brak części lub elementów składowych zamówienia,
  • - brak ciągłości grafiki na kolejnych częściach tapety / fototapety,

niezwłocznie skontaktuj się z nami wysyłając maila reklamacyjnego na adres: kontakt@rewallution.pl. W tytule podaj numer zamówienia, żebyśmy mogli jak najszybciej zareagować na Twoje zgłoszenie. Będziemy wdzięczni za dołączenie dokumentacji fotograficznej przedstawiającej wadliwe produkty. Pamiętaj, że reklamowany produkt nie może nosić śladów użytkowania. Jeśli okaże się, że popełniliśmy błąd, poprawimy Twoje zamówienie jak najszybciej bez dodatkowych kosztów lub zwrócimy Ci pieniądze.

ZWROT PRODUKTU / ZAMÓWIENIA

Jeśli pomimo naszych starań nie jesteś zadowolony z jakości produktów lub nie spełniają one Twoich wymogów estetycznych, możesz skorzystać z prawa zwrotu wybranych produktów lub całego zamówienia w ciągu 365 dni od daty zakupu. Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania lub być uszkodzone. Aby zwrócić produkty skontaktuj się z nami wysyłając maila na adres: kontakt@rewallution.pl podając w tytule numer zamówienia i numery produktów, które chcesz zwrócić. Przy zwrocie całego zamówienia zwrócimy Ci również koszt dostarczenia produktów do Ciebie, jednak koszt odesłania będzie leżał już po Twojej stronie. W ramach zwrotu możesz otrzymać:

  • - zamówienie wykonane wg Twoich wytycznych (o ile jest to technicznie możliwe),
  • - nowy produkt lub zamówienie o takiej samej wartości,
  • - zwrot pieniędzy na wskazane konto w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.