/ Blog

Fototapety młodzieżowe - modnie, kolorowo, nietuzinkowo

Fototapeta do pokoju młodzieżowego Mapa na ceglanej ścianieFOTOTAPETA "MAPA NA CEGLANEJ ŚCIANIE" →

Pokój nastolatka musi być wyrazem jego indywidualności i pasji. To przestrzeń, która jest azylem dorastającego człowieka i pozwala zaimponować zapraszanym do domu znajomym. Jego wystrój jest dla młodej osoby naprawdę ważny. Urządzając to pomieszczenie warto przede wszystkim kierować się indywidualnymi cechami charakteru jego mieszkańca oraz potrzebami i gustem. Aby ułatwić zadanie związane z wystrojem pokoju młodzieżowego, podpowiadamy kilka pięknych i niebanalnych fototapet, które sprawią, że jego pokój nabierze oryginalnego i indywidualnego charakteru.

Pokaż swoją pasję i osobowość

Pasje w życiu człowieka są bardzo ważnym elementem, jednak właśnie w okresie młodzieńczym mają na nas największy wpływ. Doskonałym rozwiązaniem na udekorowanie pokoju młodzieżowego jest więc na przykład wykorzystanie zdjęcia przedstawiającego ulubioną dyscyplinę sportową. Dla fana sportów zimowych świetnie sprawdzi się tapeta ze snowboardzistą w trakcie lotu, a dla młodego skatera - ciekawa aranżacja ukazująca deskorolki. Oba przykłady będą doskonałą motywacją do wytężonego treningu oraz bodźcem do wyznaczania sportowych celów.

Fototapeta do pokoju młodzieżowego Snowboardzista w locieFOTOTAPETA "SNOWBOARDZISTA W LOCIE" →

Fototapeta do pokoju młodzieżowego Zawody deskorolkarzy w skate parkuFOTOTAPETA "ZAWODY DESKOROLKARZY W SKATE PARKU" →

Zakochani w prędkości i adrenalinie, miłośnicy czterech kółek, z pewnością docenią szeroki wachlarz unikalnych fototapet pokazujących piękne samochody. Przykładem może być elektryzujący samochód na czarnym tle, który podkreśla unikalność i styl każdego nastolatka.

Fototapeta do pokoju młodzieżowego Samochód sportowyFOTOTAPETA "SAMOCHÓD SPORTOWY" →

Dla młodego globtrotera

Dla nastolatków marzących o odległych miejscach i pięknych podróżach proponujemy fototapetę z motywem mapy świata. Wielkoformatowa mapa będzie nie tylko przypominać o odbytych podróżach, ale stanie się również źródłem inspiracji do planowania kolejnych, dalekich wypraw. Proponowana przez nas tapeta to piękny pastelowy motyw, który idealnie wpasuje się zarówno do pokoju dziewczyn, jak i chłopców. Bardzo dobrze będzie prezentować się w zestawieniu z elementami wystroju o gładkiej fakturze np. z meblami w stylu klasycznym lub nowoczesnym.

Fototapety graffiti - kolor i pozytywna energia

Dzięki fototapecie z motywem graffiti nawet w przypadku bardzo prosto urządzonego pokoju można stworzyć interesujące wnętrze. Mocny akcent kolorystyczny będzie istotnym wyróżnikiem w pomieszczeniu nadając mu tym samym zupełnie unikalny charakter. Fototapety z graffiti są elementami dość mocno rzucającymi się w oczy, dlatego też najlepiej gdyby stanowiły główną dekorację danego pomieszczenia.

Tapeta do pokoju młodzieżowego Wzór graffitiTAPETA "WZÓR GRAFFITI" →

Wyraź siebie! Fototapety z własnego zdjęcia

Młodzież często preferuje własny i indywidualny styl, zatem bardzo dobrym rozwiązaniem mogą się okazać fototapety stworzone z własnego zdjęcia lub grafiki. Stanowią one bardzo osobisty element dekoracyjny danego pomieszczenia i nadają mu nieprzeciętnego charakteru. Dzięki wykonaniu tapety na zamówienie można dopasować ją do każdego, nawet najbardziej wymagającego czy nietypowego pomieszczenia

Fototapety młodzieżowe to proste rozwiązanie, które uzupełni aranżację pokoju nastolatka i przyniesie spektakularne efekty. W zależności od wystroju wnętrza oraz charakteru jego mieszkańca, możemy wybrać spośród tysięcy wzorów i kolorów, które z pewnością przypadną do gustu każdemu.

Czytaj także: